1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy "Uruchom grę..." Layerbreak

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stanislaw, Październik 14, 2012.

1. Stanislaw

Stanislaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mimo że jest to mój pierwszy post mam nadzieje że wszyscy obczają o co mi chodzi :) Więc.
    Nagrałem giere dokładnie Tekken Tag 2, w pełni zadowolony bo myślałem że przypomnę sobie czasy PS2 gdzie grało się w Tekkena 2 włożyłem płytke do napędu, a tam napis "Uruchom grę.." i nic więcej więc ją spróbowałem uruchomić, czarny ekran i wywala do dasha.
    -Płytka nagrana z opcją truncate w imageburn
    -przed nagraniem obraz sprawdzony w abgx360
    -przeróbka konsoli LT3.0
    -plytka sprawdona po felernym nagraniu w abgx360 i tu wyświetla błąd z layerbreak

Layerbreak for this DVD was reported as 2086912 (should have been 2133520)
    Note: This might still be bootable on LT+ v2.0 or later firmware

Proszę o pomoc
    Jeżeli coś napisałem nie tak to sorka :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. marchewa005

marchewa005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zmień notatnikiem w pliku .dvd layerbreak na 2133520, zapisz, jeszcze raz przebadaj abgxem i nagraj

4. Stanislaw

Stanislaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedz, :) ale przed nagraniem jest wszystko git, taka sama sytuacja jest z Fifa13. Jeżeli trzeba to mogę zapodać log z abx-a po nagraniu płyty, lecz to co mi wyświetla ten log jest opisane powyżej. Pomysłu już nie mam. Dzieje się tak ze wszystkimi grami XGD3. Przeczytałem już masę wpisów o czarnym ekranie w trakcie uruchamiania gry, lecz nigdzie nie dopatrzyłem się podobnego problemu. Problem dość nietypowy. Mam nadzieję że do rozwiązania. Najbardziej zastanawiające dla mnie to brak grafiki gry i zmieniający się layerbreak + czarny ekran po uruchomieniu gry.
    Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum