1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY !!!!, uszkodzony profil , jak odzyskac savy???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bandzian, Maj 31, 2010.

1. bandzian

bandzian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich pomocnych, mam troche nietypowy problem, gdyz nie jestem zupelnie żóltodziobem w dziedzinie xboxa, ale zagielo mnie to troche. Mialem juz zbanowana konsole, kupilem druga, przerobiona oczywiscie, zeby sie uchronic od kolejnego bana nie podlaczalem jej absolutnie do xbl, chodzilo mi zeby miec sprawny dysk. No i wszystko ladnie pieknie, niestety ostatnio wzialem swoj dysk hdd 120 gb, do kumpla zeby przejsc u niego jedna gierke. Zadowolony wrocilem dodomu, po czym okazalo sie ze mam uszkodzony profil, gdyz kumpel mial bana na swojej konsoli, co zablokowalo mi moj profil i wszystkie savy :( , czy jest szansa na odzyskanie tych savow???Prosze o pomoc, ewentualne wskazowki , z gory dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alienlol

Alienlol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Wgraj najnowszego dashboarda przez pendrive lub płyte.Powinno pomóc.

4. carramba

carramba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Sejwy nie są uszkadzane tylko profil gracza. Wystarczy się tylko podpiąć do xbl i odzyskać tag gracza jeżeli byłeś zarejestrowany na live oczywiście tamten profil usunąć z konsoli. Jak nie miałeś liva to jesteś w dupi* i profilu nie odzyskasz niestety. Pozdro

6. bandzian

bandzian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety wgranie dasha nic nie pomoglo, problem w tym ze moja konsolka nie jest zbanowana, a uszkodzenie profilu nastapilo, kiedy podlaczylem swoj dysk pod inna zbanowana konsole, heh MS nie daje zyc :/, nie pozostaje mi nic innego jak sprobowac podlaczyc hdd pod kompa i przerobic ten profil na dobry , moze dzieki temu odzyskam savy

7. bandzian

bandzian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pod xbl nie mam co podlaczac nawet, bo nie mam tam konta, zreszta jeszcze mnie zbanuja dziadygi, pozdrawiam

8. bandzian

bandzian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki carramba, moze z tym podlaczeniem do kompa da rade, tylko jest przy tym troche roboty, ale chyba nie mam wyjscia, pzd

Wczytywanie...

Poleć forum