1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy- ważne!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pajak, Październik 3, 2011.

1. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hi friends! Mam problem i mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać mi wszelkie niejasności. Red Dead Redemption, ta gra bardzo mi się podobała i żadna siły mnie nie powstrzyma przed kupieniem tego dodatku (ów). No i tu pojawia się problem. Chcę tą grę zakupić z pewnej aukcji, ale pisze tam, że okładka gry jest w języku niemieckim. Nie chodzi mi o język, ale podobno (tak przeczytałem) Niemcy wszystko strasznie cenzurują. Obawiam się właśnie tego, bo gra straciłaby na smaku :( .

Proszę o odpowiedz :D .

Tutaj macie link do tej aukcji: Red Dead Redemption Undead Nightmare xbox GTA NOWA (1849033063) - Aukcje internetowe Allegro

Dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nieźle linka wkleiłeś.. ale nic, napisane wyraźnie na aukcji
    Okładka język Niemiecki
    Gra Język ANGIELSKI

4. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Jaja sobie robisz autorze? Za takie zasmiecanie forum to powinien być ban od ręki bez względu na staż. Wczoraj o 21 identyczny temat o takim samym tytule.

Wczytywanie...

Poleć forum