1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy x360 jasper JTAG niema wogóle dzwięku!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rebelthc, Maj 25, 2015.

1. rebelthc

rebelthc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak w temacie niemam wogole dzwieku na kablu hdmi i na hdtv tym oryginalnym tez nie a najlepsze jest to ze mialem. Stalo sie tak wtedy gdy przepiolem x360 pod inne wejscie hdmi i dzwiek znikl i niechce sie teraz pojawic. Probowalem rozne gniazda i rozne kable i nic czy myslicie ze tak nagle mogla pasc karta dzwiekowa w nim?? Dodam ze gniazda przelaczalem na wylaczonym sprzecie no i pod x360 nic nie ruszalem tylko pod tv. Ratujcie bo juz sam niewiem co mam robic jak ktos ma jakies pomysly lub mial podobona sytuacje niech da znac co zrobil??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ustawienia systemu - ustawienia konsoli - wyświetlacz - wyświetl wykryte ustawienia - wyłącz

Jak to nie pomoże to w ustawieniach dźwięku zmień rodzaj sygnału audio.

4. keyser2

keyser2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chyba w tych szkołach już nic nie uczą. Człowieku, prosisz o pomoc - super od tego jest forum, ale zrób to tak, żeby oczy nie bolały od samego czytania Twojej wypowiedzi. Błędów ortograficznych mnóstwo....

W sumie to chyba dobrze, że konsola Ci nie działa. Może weź poczytaj słownik...
    Pozdrawiam.

5. rebelthc

rebelthc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trafił sie doktor a jest świeżakiem na forum jak ja a nic mi nie pomogłeś więc lepiej sie nie odzywaj

6. rebelthc

rebelthc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki tą opcje już próbowałem nie działa a co do sygnału audio to tam gdzie są trzy opcje do wyboru to nie działa również

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nauczy cię to na pewno czegos. Hdmi to nie standard gdzie łączysz na hot swap.

8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przy hdmi jedno z urządzeń powinno być odlaczone z sieci elektrycznej, a nue w standby

10. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no nie wiem, wielokrotnie podłączałem/odłączałem hdmi w urządzeniach (tuner CP/xbox one/lub włączony lapek :D) w trybie standby, i nic się nie działo.

Wczytywanie...

Poleć forum