1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy (xbox 1gen)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Coopaks., Styczeń 4, 2016.

1. Coopaks.

Coopaks. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiem że to nie powinienem tutaj pisać ale mam bardzo poważny problem a za tym:
    Dostałem starego xboxa z dyskiem ale nie działającym (error 6)
    Powiedział że tylko ten dysk do kompa podłączył i dysk był nie sformatowany więc sformatował (wiem mój kumpel jest idiotą nie wiedział że windowsy nie obsługują fatx)
    no i co mam z tym zrobić? a bardzo mi zależy na naprawie .​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Corona

Corona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuj podłączyć dysk do xboxa i skonfigurować go tak aby mógł zostać odczytany. Jeżeli natomiast nie ma już takiej to to albo zakup nowego dysku albo przeróbka jak masz dysk WD

Wczytywanie...

Poleć forum