1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy . Xbox Slim 4gb czy Xbox Elite 120GB

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez damsta121, Grudzień 10, 2013.

1. damsta121

damsta121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ostatnio miałem przykry incydent Slimka popaliła mi all z błędem 0100 musiałem sprzedać
    Teraz mam do wyboru Slimke 4 z 2011 roku czy Elite która mniej jest wadliwa obydwie używane niestety
    http://tablica.pl/oferta/xbox-360-elite-120gb-ID4mggZ.html#8c3331940c
    lub
    MICROSOFT XBOX 360 SLIM OKAZJA ! WYS.24H ! (3787905829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chodzi mi oto czy slimki tak mają że te pierścienie nas prześladują czy to zależy od rocznika tamtą miałem z 2010 ta niby młodsza słyszałem znów że Elite mnie awaryjne ile w tym prawdy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elicze czy nie elite nie wiadomo jaka płyta główna a po wielkości zasilacza to może być falkon, bo jasper ma mniejszy zasilacz. Trzeba by się tego dowiedzieć.

4. damsta121

damsta121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli co lepsze jest slim ??

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja się na slimach nie znam, z tego co czytam na forum to są mniej awaryjne ze względu na zmniejszoną technologie i połączenie cpu+gpu w jednym module. Na pewno są droższe jeżeli chodzi o przerabianie.

Jedno co bym się czepił to ten sprzedawca z allegro to handlarz i nie zna przeszłości konsoli.

Ja bym wybrał slim ale to tylko moje zdanie lepiej by się na temat slima wypowiedział ktoś bardziej obeznany ;)

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z slimką miałeś pecha, jednym się psują drugim nie .Ja mam moją 3lata i nic się z nią nie dzieje, czy to slim lub jasper fat są mało awaryjne(czytaj w 99procentach się nie psują).Ja bym brał slima.

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Slim być może jest na płycie Corona. W takim przypadku przeróbka może być ciut droższa. Zapytaj się sprzedawcy tej Elite jaka płyta główna, jeżeli coś starszego niż Jasper to bierz slimkę.
    Tutaj masz obrazek, dzięki któremu się dowiesz jaką masz płytę:
    http://xboxforum.pl/images/imported/2012/11/32.png

Wczytywanie...

Poleć forum