1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy- xbox.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blarok, Styczeń 27, 2011.

1. blarok

blarok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem .
    Zamierzam kupić Xbox 360, waham się między elite i Slim oto pierwsze pytanie.
    Oraz zamierzam grać w trybie multiplayer czy live profesjonalnie tak się to zwie.\

Interesuje mnie to czy po podłączeniu do modemu przez kabel ethernetowy należy kupić jakieś tam kody itp.
    Proszę o cene ewentualnie

2. Lotnik421 Xbox One

3. GTX

GTX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Kupuje się np. na allegro kody na golda (pierwszy miesiąc gratis)

Grasz na live= oryginały = masz kasę = kupuj slima = miej radochę z gry :)

tu masz linka do kodów na gold-a (na forum jest o tym sporo, poczytaj)

Zdrapki - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

kupujesz u typa taką zdrapkę, on ci wysyła na maila kod ty (masz już konto na live) wklepujesz to do konta "i git majonez"

są też MSP za które kupujesz gry, dodatki itp. itd. (wklepujesz kod na punkty, płacisz za grę, ściągasz)

chociaż ja np. kupił bym Elitkę (i tak zrobiłem) bo:

pisałeś o kablu więc Wi-Fi nie potrzebujesz
    miejsca ci raczej na biurku nie brakuje
    120GB spokojnie wystarczy na kilka-naście gier a 250 to trochę za wiele, ale to wedle gustu
    jeżeli jednak będziesz chciał przerobić (wątpie) to z elitką będzie taniej i łatwiej
    elitke jest tańsza o około 100-200zł (zależy gdzie) a za 200zł to już masz minimum 1 bdb grę lub ze 3 słabsze tytuły

Wczytywanie...

Poleć forum