1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy XGD3 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez trudneto, Listopad 22, 2012.

1. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Witam jestem nowym posiadaczem xboxa i powiem serio polowe nie kapuje z tymi przeróbkami co i jak a mianowicie mam konsolkę z napędem hitachi lt 2.0 z dashem 2.0.15574.0
    i nagrałem już 6 razy rożnymi sposobami resident evil 6 i mi nie działa pomóżcie i powiedzcie czy sie nie da czy coś przeszkadza a głownie robiłem topologie płyty i nagrywałem imgburn
    nastawiałem na overburnig i na to drugie nie pamiętam jak się nazywa na optymalne w opcjach zapisu nagrywałem prędkości 1x i ciągle to samo wyczyść płytkę i spróbuj ponownie więc proszę o pomoc ale o prosto odpowiedz Dziękuję z góry i to samo było z forza horizont

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Odp: Pomocy XGD3 problem

Lt 3.0

Wysłane z mojego GT-I9300

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    no a jest jakiś domowy sposób ponieważ znajduje się za granicą gdzie tam takich rzeczy nie robią

5. kwassss22

kwassss22 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nagraj ihasem i bedzie śmigac

Wczytywanie...

Poleć forum