1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomocy z assassin's creed revelations

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez XgameX, Styczeń 6, 2013.

1. XgameX

XgameX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

ktoś z was może mi pomóc z 2 achivmentami w acr?

1. Okradnij 50 martwych strażników korzystając ze swoich umiejętności złodziejskich.
    2. Zbierz wszystkie dostępne księgi.
    3. Odbierz swoje pieniądze od poborcy podatkowego Templariuszy.

w 2 brakuje mi 4 ksiąg. wykupiłem ze sklepów i podczas fabuły zebrałem je. w żadnym sklepie nie mogę znaleźć 4 brakujących.. one są jakoś specjalnie ukrytę? ma znaczenie wykupienie zabytków do tego?
    w 1 nie wiem o co chodzi z okradnięciem zabitych strażników. ja mam ich zabić i przeszukać czy podczas walki okraść ??
    w 3 łażę po całym mieście i nie mogę go natrafić nigdzie.. jest jakiś sposób na wywabienie go?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Już dawno grałem w AC Revelations ale postaram się pomóc :)
    1. Strażników mają okradać złodzieje, musisz ich wynająć i chodzić z nimi oraz zabijać strażników po czym złodzieje będą zbierać pieniądze z martwych strażników.
    2. Księgi są do kupienia w sklepach w każdej lokacji, musisz kupić je w każdym dostępnym sklepie.
    3. Z czasem go znajdziesz.

4. PrzemaSS_POL

PrzemaSS_POL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    niepamietam nazwy ale jakas ilośc ksiąg jest do kupienia w miescie w skale.(jaskinia)
    co do tego poborcy to lipa mi sie nietrafił.ale podobno w dzien i w momencie wpłaty całosci depozytu musisz byc w okolicy banku.miec na na minimapie..ale kto wie.

5. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    To fakt, poborcy chyba pojawiają się tylko w dzień, ale przez całą grę to widziałem ich chyba z 20 razy. Jedyne słuszne rozwiązanie to po prostu grać, a na pewno pojawią się i to nie raz.

6. XgameX

XgameX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    a żeby złodzieje okradali zwłoki to jest jakaś kombinacja na padzie guzików czy wystarczy że staną obok nich ?

7. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Żeby złodzieje okradali to musisz chyba wykonać kilka albo nawet wszystkie wyzwania złodziejskie.
    Poborca zawsze biega i po tym łatwo go rozpoznać, na mapie jest to chyba czerwono-biały punkt. Wystarczy rzucić się na niego z B i wszystko.

8. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Musisz dokładnie wykonać drugi zestaw wyzwań gildii złodziei. Jak się z tym uporasz, to później zatrudniasz złodziei, a oni po zabiciu przez Ciebie strażnika automatycznie będą grabić.

Wczytywanie...

Poleć forum