1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomocy z grami.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati280597, Maj 12, 2013.

1. mati280597

mati280597 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wiem że jest taka mozliwość, że taki post juz istnieje.
    Ale jestem takie zielony...
    Dlatego proszę was o pomoc z grami xgd3 i trickiem mp3.
    Posiadam dasha, przepisze wam go dokłanie:
    D:2.0.162013.0-K:2.0.16203.0(BK:2.0.18880)
    I prosze o dokładne wytłumaczenie mi jak zagrać w grę z xgd3 bez nagrywarki liteon.
    Mam nagrane gry zwykłą nagrywarką np: cod mw3,bf3,assassin revol...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    polecam clonecd. wyznaczasz plik .dvd gry nagrywasz 2.4x i dalejesz do końca płyty sesji po nagraniu trick mp3fix jak chcesz grać z dysku. Jak clone nie nadaje się już to wina nagrywarki płyt.
    edit jakie masz lt? jak masz lt 3.0 tylko skan abgx 360 na ustawieniu autofix level 3

1 osoba to lubi.
  4. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zacznijmy od tego że gry musisz mieć zainstalowane na dysku lub penie, później uruchamiasz piosenkę mp3 lub audio zgrane na dysk lub pena możesz sobie ściszyc piosenkę żeby podczas grania Ci nie przeszkadzała lub po 5 całkiem wyłączyć . Jeśli wszystko będzie dobrze to po chwili powinno przestać mielić płytę i gra będzie lądowana już z dysku i wtedy nie będzie błędów że ściereczką

1 osoba to lubi.
  5. Kuba9779

Kuba9779 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    trick z mp3 ja robię tak: włączam muzykę i wyciszam na maxa następnie włączam grę ( od czasu do czasu mi się zatnie ;/ )

Wczytywanie...

Poleć forum