1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!! Z Mikrofonami do PC! :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Maj 13, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Mam BARDZO denerwujący mnie problem, mam dwie pary słuchawek, i żaden mikrofon w nich nie działa...

Pierwsze słuchawki to Creative HS-400:Creative Headset HS-400 - porównanie cen w sklepach internetowych z odłączanym mikro, już chyba z rok temu przestał działać to dałem sobie spokój, dokupiłem mini jacka i używam ich do słuchania muzyki z komy.

Drugie które używałem do WCZORAJ od półtora roku bodajże, niezawodne, to Tracer TRS-SL 450 MV: TRACER TRS-SL 450 MV - porównanie cen w sklepach internetowych dzisiaj rano nagle przestał działać w nich mikrofon!

Wtyczka podłączona, suwak dobrze jest, próbowałem też te suwaki w ustawieniach audio, z wyciszanie itp i nic nie dawało. Nic, Skype nie rejestruje dźwięku, Counter Strike też nie, Nagrywanie dźwięku z windy też nic. Pomyślałem że zobaczę te słuchawki z creativa, może zaczęły działać, tak same z siebie, ale kur** nie! ani w jedną wtykę mikrofon podłączam, ani w drugą, ciągle denerwująca cisza. Wpadłem na pomysł aby SAM mikrofon z creativa zamiast do słuchawek od razu pod wyjście z mikrofonu z tyłu PC. Wyglądało to trochę komicznie bo słuchawki na uszach a mikrofon z tyłu przy skrzyni no ale ok, zacząłem nagrywać, drę się w kierunku skrzyni i jest dźwięk! Super! no ale dajcie spokój, na skypie znikim bym nie pogadał bo tam styłu kompa jest wiatrak i by były szumy niesamowite.

I mam pytanie w czym tkwi problem tak bardziej fachowo? Bo Ani 1 słuchawki z mikrofonem właściwie podpięte i suwak na ON, ani 2 słuchawki tak samo zrobione nie łapią dźwięku, a sam mikrofon podłączony pod wtyczke różową działa... Pomóżcie bo mnie to bardzo denerwuję... :<

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Up...

Naprawdę nikt nie zna żadnego sposobu, albo co jest nie tak? :/

4. drag_op

drag_op Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milicz
    Może te wejścia z przodu PC masz uszkodzone?
    Najlepiej to weź przedłużke z Jacka i przedłuż tylne wyjście na zewnątrz..

5. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Wejście z przodu kompa może byc nie podłączone, musiał byś je spiąc, skoro działa z tylu obudowy mikrofon, to można odrzucic teorie, że jest zepsuty.

6. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No własnie z przodu nie mam wejść mini-jacków, myśle że skoro łysy mikrofon podpięty do wejścia działa, a w słuchawkach 1 i 2 nic nie działa, to może suwaki są popsute? Jeśli tak to chyba już pozamiatane... czy warto na własną rękę te suwaki/piloty rozebrać i sprawdzić?

7. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    A to zmienia też postac rzeczy, na Twoim miejscu nie bawił bym się w rozbrajanie tego pilocika od słuchawek bo to równie dobrze może byc gdzieś popękany kabel. Sprawdź na innych kompach

Wczytywanie...

Poleć forum