1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy z odpalaniem gier!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lirin, Kwiecień 7, 2011.

1. lirin

lirin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa wola
    Witam

Mam taki problem. Ktoś lub coś, ale może byłem to ja, przestawiło mi się dokładniej mówiąc coś, z czym nie wem jak dać radę. Po odpaleniu konsoli i włożeniu DVD i gra się nie wczytuję, po naciśnięciu a aby próbować manualnie włączyć poprostu wysuwa mi tackę, a po drugim klikiem a chowa. Jako że nie widzę, nie wiem czy pojawia się jakiś błąd. Teraz tak, kiedy odpalam demka z zakładki z demami i odpalam je z DVD wszystko chodzi, lepiej, gry zaczynają się odpalać bez problemowo, natomiast jak zrestartuje konsolkę, problem jest ten sam, i tylko te nieszczęsne dema ratują sytuację. Jestem jeszcze zielony, niedość że nie widzę, to mam X360 od tygodnia czy dwóch. Mam LT+ i najnowszy dash, no, prawie najnowszy, wiem że ma obsługę kinecta.

Będe wdzięczny za wskazówki.

Wczytywanie...

Poleć forum