1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy z UFC 2010 Undisputed

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vaster, Grudzień 21, 2011.

1. vaster

vaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem, kupiłem grę "ufc 2010 undisputed" i odpaliłem. Za 1 razem działało wszystko dobrze i się włączyła, no to sprawdziłem czy inne gry działają.
    Teraz gdy próbuję włączyć tą grę to po prostu pokazuje mi się CZARNY EKRAN, żaden błąd ani nic, nic też zrobić nie mogę - wyłączyć konsolę padem itd (tylko ręcznie).
    Wiecie może dlaczego tak jest i jak to naprawić?
    Mam przeróbkę LT 1.91 i dashboard 13599

Aaa i jeszcze jedno pytanie co do tego czy stanie się coś jak zaktualizuje dashboarda na najnowszy 14699?
    Jeżeli nic to czy warto? (ma to chyba jakieś znaczenie w odpalaniu nowszych gier AP2.5?)

Wczytywanie...

Poleć forum