1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy ze sztonami w lego HP 5-7

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez z0nk31, Sierpień 11, 2012.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Witam, potrzebuję zebrać 3 ostatnie sztony postaci i najwidoczniej je przeoczyłem więc może ktoś, kto już je zdobył będzie w stanie powiedzieć mi nazwy tych postaci a ja już je sobie wygoogluję :)
    a więc:
    pierwszy rząd od góry 6 postać od lewej strony. jest to Ron w różnych przebraniach. mam wszystkie jego postacie oprócz sztonu między RON (niebieska Piżama) i Ron (Niebieska koszula) między nimi znajduje się brakujący szton,w sumie mam:
    Ron (zielona koszula); Ron (czerwony sweter); Ron (Reg Cattermore); Ron (bielizna); Ron (ślub); Ron (ubranie zimowe); Ron (niebieska pizama)
    następnie 4 rząd od góry, 4 postać od lewej strony. obok po lewo jest Luna loveood a po prawo Pani Pomfrey
    następnie 5 rząd od góry, 5 postać od lewej strony. Mam odblokowane jedynie postać Tonks (Różowy płaszcz), drugiego nie mam.
    te trzy postacie blokują mi dostęp do 100% gry a co za tym idzie do wymaksowania tytułu - proszę o poświęcenie chwilki czasu i o pomoc :)
    z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ODŚWIEŻAM !!!

4. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ODŚNIEŻAM !!!

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Włącz wykrywasz sztonów postaci , i przeszukaj wszystkie miejsca gdzie ci pokazuje . Cierpliwości, jak nie szukaj poradnika na youtube albo zgłoś się na Angielskie fora w Polsce mało osób gra w Lego HP 5-7 .

6. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mam wykrywacz sztonów ale lokacji jest mnóstwo więc jednak wolę iść trochę na łatwiznę - poza tym wydaje mi się że albo gdzieś jest jakieś ukryte pomieszczenie albo po prostu coś pominąłem.
    tylko te trzy ostatnie sztony mnie blokują, jeśli ktoś je wbił to naprawdę proszę o pomoc :)

//EDIT

Ok, znalazłem już wszystkie brakujące, kolejny calaczek :)
    można zamknąć

Wczytywanie...

Poleć forum