1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jackobzly, Styczeń 30, 2013.

1. Jackobzly

Jackobzly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Od wczoraj nie mogę zalogować się do xbox live. Wszystko z internetem w porządku. Przy logowaniu pierwszy raz wymaga e-maila i hasła. Dobrze jest wprowadzane. Następnie pisze czy zapamiętać hasło i zanim mi się to załaduje z zapamiętywaniem wsykakuje błąd. Kod błędu 80151103. Na google szukałem rozwiązania. Robiłem jak kazali. Czyściłem chache i pobierałem od nowa profil. Lecz gdy chciałem go pobrać musiałem wprowadzić moje dane. e-mail i hasło i zów ten sam błąd 80151103 Błagam pomocy. Czy nie jest to przypadkiem ban ?

Wczytywanie...

Poleć forum