1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Junki92, Maj 12, 2013.

1. Junki92

Junki92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytin
    Drodzy forumowicze proszę was o pomoc ponieważ jestem w tym gorzej niż zielony wręcz Burakiem. Przerobiłem swojego Xbox'a 360 arcade i chciałbym sobie nagrać jakąś grę ale nie wiem na co zwracać uwagę przed tym zabiegiem.Tutoriali jest pełno i z samym procesem dałbym sobie rade tylko nie ogarniam o co chodzi z tymi rzeczami i czym one są i jak je sprawdzic min: ixtreme, dashboard, agbx. Wiem tylko tyle ze gość mówił mi że przerobił na lt3.0 cokolwiek to oznacza. Nie wiem czy w dobrym miejscu i dobrze to napisałem ale proszę was o wyrozumienie, jestem hydraulikiem i nie znam się nawet na komputerze. Z góry dziękuje :courage:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ixtreme - dawna przeróbka napędu, teraz jest LT - najnowsze: LT 3.0
    Dashboard - to inaczej dash (kernel)- menu główne konsoli, wersję sprawdzisz w ustawieniach systemowych, najnowszy to: 16203
    ABGX - to program na PC do patchowania obrazu ISO z grą, po tym zabiegu możesz nagrywać.. oczywiście po przeczytaniu poradników ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum