1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez avenssis, Maj 30, 2013.

1. avenssis

avenssis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem swiezakiem co do XBOX'a wiec za duzo nie wiem, nie rozumiem
    Zakupilem nagrywarke LITEON NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-04 REWIZJA B +GRATIS (3227694757) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Zflaszowalem wedlug instrukcji na forum. Niby wszystko poszlo dobrze. Przed flashowaniem czytalo plyty idealnie a teraz wczytuje plyty na ok. 3 sekundy i dalej juz nie chce :( nie wiem czy ja cos zepsulem czy to moze wina nagrywarki. Nagrywarka zostala zakupiona na allegro wiec raczej nie ma co marzyc o gwarancji bo bedzie to trwalo miesiacami. Wiec prosze o odpowiedz bo moze jestem w stanie sam to naprawic albo w najgorszym wypadku kupie nowa.

Prosze o szybka odpowiedz, bede bardzo wdzieczny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    chciałeś wgrać lt max? według tutka zrobiłeś? jak czytała przed po to wgraniu lt max też musi musiałeś coś zrobić nie według tutka.

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Wgraj fw jeszcze raz.

5. avenssis

avenssis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a nagrywarka jest dobra? Jak worce do domku to bede probowac cos z tym zrobic, narazie nie mam na to sil ani checi :( w najgorszym wypadku bede te nagrywarke z podworka zbierac. Tak to jest jak ktos lapie sie za to czego nie umie zrobic. Jestem najlepszym przykladem :(

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    rev b jak zanim coś przyniej robiłeś czytała tak? czyli dobra. Nic przejrzyj tutek jeszcze raz i zrób wszystko od nowa. Opisz co z nią robiłeś jak wgrałeś lt max itd będziemy ci wstanie pomóc gdzie popełniłeś błąd.

Wczytywanie...

Poleć forum