1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patdan19, Lipiec 26, 2014.

1. patdan19

patdan19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    wyświetla mi się komunikat po włożeniu płyty nagranej kod regionu jest nieprawidłowy dla tej konsoli. Wszystkie inne działają bez problemu. Chodzi o fifa world cup south africa 2010. Pobrałem ją z the pirate bay rozszerzenie było USA ja mam europejską konsole i w abx 360 dałem polisch czyli kod regionu pal(europe) mam zmienić na ntsc ??? proszę o pomoc zależy mi na tej grze

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. Nazwa tematu powinna opisywać problem
    2. Ta gra Ci nie pójdzie, musisz pobrać Pal albo region Free. NTSC (USA) uruchomisz tylko na RGH. Musisz nagrać nową grę PAL (Europe)

4. patdan19

patdan19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki do zamknięcia. a odnośnie tematu to wiem ,ale jak próbowałem dać tytuł z tym komunikatem to jakiś błąd wyskakiwał.

Wczytywanie...

Poleć forum