1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez UgaBugaaaa, Grudzień 21, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. UgaBugaaaa

UgaBugaaaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem otóż posiadam nagwywarkę TSSTcorpCDDVDW SH-224DB SB01 i próbowałem nagrywać gierki na platinum i verbatin i nic nie działa nagrywałem według poradnika:
    [Poradnik] Nagrywanie gier XGD3 za pomocą iHas 124-14 rev. E/EU na DVD+R DL PLATINUM RITEK S04-66 • Poradniki/Tutoriale • Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360
    [Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach • Poradniki/Tutoriale • Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360
    http://www.youtube.com/watch?v=x3KLYf8YvI0 (i jesczze kilu innych)
    dalej nic nie działa instaluje się na konsoli do 49-56% różnie i nic dalej. Zmarnowałem już 15 płyt.
    Teraz kupiłem paczkę esperanza i może ktoś pomoże ustawić odpowiednio i napisać co i jak zrobić aby to działało. Nie flashowałem napędu itd bo nie ogarniam tego. Moja konsolka jest przerobiona na lt 3.0 więcej nie wiem nic bo się nie znam na tym kompletnie. Był bym bardzo wdzięczny za pomoc. Domyślam się, że forum może nie tolerować tego typu tematów ale był bym wdzięczny za pomoc nawet jak ktoś na pw mi wyjaśni jak ustawić i przegrać.

Alert Zmień nazwę tematu bo usunę. Nazwa tematu niezgodna z regulaminem wstępnie nie opisuje sprawy: pomocy ,problem zabronione , czytaj regulamin//baton

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    odpal program: BurnerMax Payload Tool

wsadź czystą płytkę - kliknij na BurnerMAX i zobacz co pokaże program

4. UgaBugaaaa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    BurnerMAX Payload Tool - Version: 0.15

Found 5 CD/DVD drives F: G: H: L: N:

New Media detected in drive F:\
    BurnerMAX not enabled, YET !
    Scanning: F:\ [TSSTcorpCDDVDW SH-224DB SB01]
    L0: 0x86DD
    L0: 0x8EDB
    L1: 0x86D9
    L1: 0x86E9
    L1: 0x8DFE
    Patching: ...............
    BurnerMAX IS enabled !
    Free Space: 8,738,897,920 bytes

5. drzazga78

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    i podczas nagrywania poprzednio płyt - włączałeś BURNERMAXa ?

6. UgaBugaaaa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oczywiście to było jak kliknąłem BurnerMAX
    to jak wrzuciłem płytke:
    BurnerMAX Payload Tool - Version: 0.15

Found 5 CD/DVD drives F: G: H: L: N:

New Media detected in drive F:\

Tak zawsze klikałem to i w abgx też sprawdzałem i jeśli było coś na czerwono to nową gre pobierałęm

Myślę że źle coś ustawiłem i to dlatego ale nie wiem jak ustawić pod te płyty esperanza.

Alert Edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim. CZYTAJ REGULAMIN !!!!!!!!

7. drzazga78

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    musisz podać jakie te płyty mają DISC ID (w IMGBURN to się wyświetla) - i do nich dobierać ustawienia

* dla płyt DVD+R DL 8,5GB - Omega, Esperanza, Emtec, Mediarange [RICOHJPN-D01-67]
    ustawienia w ImgBurn i EEPROM:

- Smart Burn - ON
    - Force Hyper Tuning - ON
    - Over Speed Writing - OFF
    - Online Hyper Tuning - ON
    - OPC - OFF
    - prędkość 2.4x
    - verify - ON
    - bufory po 512MB dla build i I/O
    - booktype dla LiteOn wybrane koniecznie: Drive(For DVD+R DL Media-EEPROM!) i ustawione na DVD-ROM i zatwierdzone

http://xboxforum.pl/ihas-241/tutori...n-one-fw-pod-wszystkie-nosniki-dvd-dl-170462/

8. UgaBugaaaa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Abgx łączy się dograłem wave 3 i 4 nie wiem czy nowszego czegoś nei dograć do patrzenia forzy horizon 2 czy gta V. Wszystko jest w abgx ok bo na zielono i nie raz na żółto w gta V miałem.

Dzięki ci dobry człowieku zaraz testuje wszystko i napiszę jak z roboty wrócę:)

A jeszcze jedno możesz powiedzieć gdzie te opcje ustawić co napisałęś?
    - Smart Burn - ON
    - Force Hyper Tuning - ON
    - Over Speed Writing - OFF
    - Online Hyper Tuning - ON
    - OPC - OFF
    - prędkość 2.4x
    - verify - ON
    - bufory po 512MB dla build i I/O
    - booktype dla LiteOn wybrane koniecznie: Drive(For DVD+R DL Media-EEPROM!) i ustawione na DVD-ROM i zatwierdzone
    w img burn?

Dobra kumam wg obrazków robie co napisałeś ale jak wybieram te opcję to mam napis pod spodem not supported i już nie ogarniam tego

9. drzazga78

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    abgx musi połączyć się z bazą online i pobrać (dograć) topologię

musiałbyś wrzucić screena, ale jeśli łączy się z bazą (http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/poradnik-naprawa-abgx360-202919/) - to pewnie nie jest to problem abgx tylko nagrywania

EDIT: czytaj co piszą MODERATORZY FORUM !

tu masz z obrazkami
    http://moddersmadhouse.com/vB/showthread.php?302-How-to-burn-XGD3-onto-any-media-disc-100

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum