1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lechu8888, Styczeń 8, 2010.

1. lechu8888

lechu8888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, mam problem ze swoim x360
    zakupiłem go rok temu na allegro, używanego (data produkcji 2006)
    wszystko do tej pory było ok, zero problemów a używany był dość często.
    No i ostatnio pojawił się problem.... Podczas uruchamiania zaświecają się na czerwono 4 diody, wg instrukcji jest to wina kabla AV, kupiłem nowy kabel a problem nie zniknął!! czy ktoś może mi pomóc?? czym jest to spowodowane???
    Proszę o pomoc bo trudno się żyje bez xboksa....:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może masz uszkodzone wejście AV w x360 lub TV lub przegrzanie po prostu, jeżeli masz kabel HDMI sprawdź na tym

4. lechu8888

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

jak mam sprawdzić czy wejscie jest uszkodzone??? chyba tylko wysyłając do serwisu tak?? przegrzanie raczej odpada bo kilka dni konsola była nie używana

5. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem jak, zależy od Ciebie lub poczekaj na wypowiedzi innych użytkowników.

6. lechu8888

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ponawiam moją prośbe może ktoś mi pomoże.....

7. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Więc tak najlepiej idź do kogoś znajomego kto ma xboxa z kablem i konsolą spróbuj podłączyć jego konsole i tv swoim kablem i jak nie będzie dawało rady to znaczy że kabel jak podłączysz swojego xboxa na jego i na swoim kablu i wszystko będzie ok to znaczy że tv a jak xbox twój nie pójdzie na kablu kolegi i jego tv znaczy że konsola

Wczytywanie...

Poleć forum