1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez walinho666, Kwiecień 3, 2010.

1. walinho666

walinho666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli ktoś potrafiłby pokazac mi wyrzszośc gry online na xboxsie nad grą online na ps3 to piszcie bo jeszcze się wacham co kupic.I jeśli możecie to piszczie też jakie są wymagania szybkości internetu do xbox360 żeby sobie przyzwoicie pograc(minimalne wymagania).Za odpowiedzi z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Po pierwsze to zła nazwa tematy! co to ma być "Pomocy" a po drugie naucz się trochę pisać a po trzecie obie konsole są dobre i wybór należy do ciebie

4. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. mehacz

mehacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Jest pełno filmików na youtubie dot wyższości konsoli ps3 nad xboxem i na odwrót. Fani ixa będą wychwalać ixa fani ps3 - ps3 ;) Ogólnie jeśli chodzi o samą grę online to min 1Mbit (chodzi oczywiście o netie, neostradę niepodzieloną) radiówka odpada chyba że masz dobrze ustawioną i pingi nie rosną powyżej 50ms. Wyższość internetu w ps3 jest taka że masz tam przeglądarekę i możesz sobie przeglądać strony czego w ixie na razie niestety brakuje(może kiedyś m$ pomyśli i doda) poza tym jak stać cię na oryginały to zasadniczo niczym się nie różni samo granie na ixie a ps3 online, bo raczej polecam nieprzerbione napędy jeśli chodzi o łączenie się z netem :)

Masz tutaj najlepsze wg mnie porównanie bitwy konsolowej. Ta część dotyczy akurat tego co cię interesuje:
    YouTube - Xbox 360 vs. PS3: Round 7

6. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Ja osobiście uważam że konsola PS3 jest troszeczkę lepsza ale Xbox ma o niebo lepszego pada :) ja musiałem wybrać xboxa z powodu braku większych funduszy ale i tak na konsoli xbox też się świetnie bawię :)

PS. to jest moje skromne zdanie i nie życzę sobie żeby ktoś mnie obrażał z tego powodu że uważam PS3 za lepszą konsole

7. walinho666

walinho666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra dzięki.
    moim zdaniem pad od xbox360 jest lepszy
    ile osób tyle zdań.

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia: