1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xFan360, Czerwiec 5, 2010.

1. xFan360

xFan360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam wszystkich to mój pierwszy temat jaki napisałem w życiu więc wybaczcie za błędy stylistyczne ale mam nadzieje ze dobrze wszytko wytłumaczę o co mi chodzi a więc... moje pytanie brzmi

1. Mam zamiar kupić xboxa 360 wersji JASPER (ARCADE) - słyszałem że są prawie bezawaryjne nie wiem czy to prawda... ale nie przegrzewają się jak poprzedniczki.... czy to dobry zakup ???
    2. Czy będę mógł grać w gry z dysku HDD bo zamierzam od razu wstawić do niej dysk bo mam znajomego co sprzeda mi za grosze... bo chce kupować oryginały typu GTA4, Medal of honor itp (by też grać legalnie w sieci) a szkoda by sie rysowały w napędzie... czy do tego potrzeba jakieś przerobienie konsoli czy po prostu jakiś program ???
    3. Konsole z jakim napędem najlepiej wybrać ???

Od razu chce uprzedzić że mam 700 zł na konsole nie mam na wersje ELITE..
    U nas w sklepie Jasper z z polowy 2009 roku jest za 650zł z 3 letnią gwarancją chce tylko się dowiedzieć coś na temat tych pytań które zadałem wiec proszę pomóżcie bo w poniedziałek klamka zapadnie :) :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Ja mam jasper'a i jestem zadowolony raz tylko mi się zaciął, ale w tedy grałem kilka godzin. Jak będzie za gorący to możesz chłodzenie dokupić.
    2. Tak będziesz mógł o ile najpierw zgrasz tę grę z płyty na dysk.
    Jak masz 700 zł to nie wiem czy ci na dysk starczy
    (Następnym razem bardziej sprecyzuj temat):)

4. xFan360

xFan360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    ok dziękuje Ci za odpowiedz. A następnym razem pewnie lepiej opiszę temat bo dopiero się uczę to na prawdę sytuacja podbramkowa bo poniedziałek tuż tuż :) a kolega mi sprzeda dysk 20GB za 35 zł więc starczy :)

5. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    20 gb to trochę mało. Może lepiej pozbieraj na jakiś większy bo mówię ci że zapełnisz go raz dwa(około 3 - 4 gry na taki dysk wejdą)
    Dodaj mnie do znajomych jak już będziesz miał konto na XBL :)

6. xFan360

xFan360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    kurcze to prawda nie pomyślałem o tym samo GTA4 i jakaś inna gra będzie miała ze 20 GB no to 60 to minimum.... tak więc co trzeba zrobić by gry kopiować na dysk ??? czy to jest legalne ?? tak po prostu daje kopiuj grę i już ????

7. Marcin2024

Marcin2024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kobylin/Krotoszyn
    Za 699 na allegro jest Xbox Arcade z dyskiem 20GB :) Oczywiście nówka :)

8. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jest w 100% legalne. Dokładnie nie pamiętam jak to się robiło ale to dosyć intuicyjne jest.

9. xFan360

xFan360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    no to na prawdę kuszące ale jednak potrzebuje większy dysk... a co do moich wcześniejszych pytań... co z innymi wersjami x czy na pewno JASPER to dobry wybór??? bo wszystkim moim znajomym wcześniejsze wersje kończą w serwisach zapadają na chorobę ROD... :/ i jeszcze to pytanko co do napędu... który najlepszy ?? czy jeśli chodzi o JASPER to bez różnicy ???

10. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    RROD to się pisze:) Jasper to obecnie najnowsza technologia więc zarazem najlepsza jaką możesz kupić. Jeśli chodzi o napęd to to chyba nie ma znaczenia bo skoro nie przerabiasz to nie będziesz w nim grzebał :)

11. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    w Robsonie LINK masz Arcade za 689zł, dysk 250 GB za 279zł, a Premiuma z 60 GB za 869zł. ja osobiście bym kupił Arcade, potem bym się trochę pomęczył bez dysku i bym pozbierał jeszcze na 250tke. i jak mieszkasz w Warszawie to dodatkowo nie płacisz za przesyłkę, ale powyżej 500zł transport gratis, więc luzik. oczywiście jak masz ofertę 20GB za 35zł i to od kumpla (czytaj - masz pewność że nie jakiś szmelc) to bierz w ciemno.

12. xFan360

xFan360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    aha to na prawdę bardzo pomocne informację które napisaliście, a co do dysku tego za 35 zł 20 GB to na pewno dobry bo sprzedaje części ze swojej konsoli bo kupił Elite z dużym dyskiem bo jego Xbox Premium totalnie się posypał :/// więc dlatego obdarzam zaufaniem Jaspera ale wolałem najpierw posłuchać waszego zdania. A co do Robsona to kupiłem u niego kiedyś pady do starszego X solidny sprzedawca.

13. Freszu

Freszu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Zdecydowanie polecam ci Jaspera sam go posiadam zero ścinek zero problemów kiedyś miałem go gorącego że na nim można by było kotlety smażyć i nic :D. Tak jak któryś kolega wyżej napisał najwyższa technologia więc najwyższy dotychczas komfort z korzystania konsoli.

Pozdrawiam :)
    Jak kupisz konsole dodaj mnie do XBL friends jak chcesz.

Wczytywanie...

Poleć forum