1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bartek_Kleban, Lipiec 27, 2010.

1. Bartek_Kleban

Bartek_Kleban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm
    witam, sciagnełem gre, i niema pliku .txt czy .dvd i tu oytanko jak to zdrobic? próbowałem coś z tym notatnikiem i nie wychodzi... byl kiedys program do sprawdzania poprawnosci obrazu i tam dawalo sie to drobic, tj ten plik .dvd tylko ca cholere nie pamiętam jak omn się nazywal..... po odpaleniu była czyjaś twarz, jakiegoś typa....... pomocy?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bartek_Kleban

Bartek_Kleban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm
    sorki za zbędnego posta, prośba już nie ważna, gdyż znalazłem ;] XDVD Mulleter Beta 10.1.

4. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepszy jest agbx360

Wczytywanie...

Poleć forum