1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy !!!!!!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojtszub, Wrzesień 11, 2010.

1. wojtszub

wojtszub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem transfer kit, zainstalowałem xport 360, chcialem zgrac DLC do Alana Wake Signal do partition 3 - CONTENT - 00000000, tak też zrobiłem i teraz mam problem konsola wogóle nie widzi mojego dyksu, tak samo ma sie z xportem 360, potrzebuje usunąc ten DLC i wtedy pewnie wszystko wróci do normy, jak to sie robi??
    pozdrawiam

//HoFi:2.Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.//KOSZ

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    no i po ptakach - reanimacja dysku bedzie bardziej skomplikowana i utracisz wszystko co sie na nim znajduje. Poza tym nie wiem czy wiesz ale dlc i tak nie bedzie dzialac bo jest przypisane do porfilu.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nie wiem czy to zadziała
    ale ja bym spróbował odpalić linuxa z pendriva
    i dobrac sie do tego dysku i usunąć to co nabroiłeś...

Wczytywanie...

Poleć forum