1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lechu0077, Wrzesień 25, 2010.

1. lechu0077

lechu0077 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Koledzy mam problem. Gdy nagrałem grę na płytę TDK DL programem ImgBurn zrobiłem wszystko tak jak zawsze(nagrywałem już kilka gier i wszystko było ok) a teraz gdy nagrałem np. Split Second, Bad Company 2 i Tom Clancys H.A.W.X 2 to po włożeniu płyty i po jej odpaleniu na ekranie TV wyskoczył znaczek xbox 360 i nic się nie dzieje tylko jest ten znaczek a jak coś próbuje z tym zrobić to wygląda na to że konsola odczytuje to jako film bo jest ten pasek do oglądania filmów! Proszę o pomoc !! Napiszcie co mam zrobic dokladnie lub wyslijcie linka gdzie jest to wytlumaczone!! THX za pomoc!!!!! Moje gg: 1699843 lub mail mati19933@onet.eu

//HoFi:2.Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.//KOSZ

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    zmien program na CloneCD i plyty na verbatim albo emtec
    i spczuj gry 360WavesPatcher na WAWE 3
    abgx360 a tym zobacz jaka gra ma WAWE