1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cristos, Październik 31, 2010.

1. Cristos

Cristos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na samym początku chciałem przeprosic za to, że pewnie ten post nie jest w tym miejscu co powinien byc.

Mam taki problem jakis czas temu dostalem gre od kumpla i nie moglem jej odpalic bo wyskakiwalo play DVD wiec kumpel pozyczyl mi activ disc i wszystko smigalo rewelacyjnie. Jednak z czasem musialem mu oddac ten activ disk. Moj problem tyczy sie tego ze postanowilem sam sobie nagrac ten activ disk i nie byloby problemu tylko ze nagralem to na kilka sposobow znalezionych w necie i zaden activ disk nie dziala albo mam caly czas komende otworz naped i tak ciagle albo wskoczy mi juz z inaczej nagranej plyty ta plansza z jakimis napisami ale rowniez wtedy to nie dziala. Dlaczego jego aktiv disk smigal a moje nie dzialaja. Blagam was o pomoc, bo moja psychika ma problem zeby sie z tym uporac, a wpoczekalni mam juz EA MMA i nie moge sobie pograc naprawde prisze o pomoc - zdesperowany :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Activate.iso służy do uruchomienia gier z wave 4 , 5 , 6 na Ixtreme 1.6 oraz paczowanych gier na Ixtreme 1.61 . Nagrywamy obraz ISO za pomocą programu imgburn na płycie DVD+R DL , w opcjach imgburn ( "User specified"(Tools >> Settings >> Write >> Options >> Layer Break ) wpisujemy wartość : 1913760 i wypalamy .

Wkładamy activate.iso do napędu i czekamy aż pojawi się napis "uruchom DVD" czy "play DVD" lub podobny , NIC NIE WDUSZAMY ! następnie wyjmujemy płytę z activate i wkładamy płytę z grą . Czekamy chwilę aż pojawi się ikonka z grą i gramy .

Activate.iso do wszystkich napędów jest takie samo :

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: AcTaViTi.rar

4. Cristos

Cristos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobilem dokladnie tak jak piszesz i jak wkladam ta plyte mam komunikat otworz naped

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    skoro płyta od kumpla ci działała to weź czystą płytę idź do kumpla
    i niech ci dobrze nagra i od razu sprawdzi czy u niego działa prawidłowo
    i gotowe ... skoro ci nie wychodzi to po co utrudniasz sobie życie ?

Wczytywanie...

Poleć forum