1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dudi2000, Styczeń 18, 2011.

1. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Witam, panowie swoja konsole już przerobiłem do lt+, dodam żebył to reflash. Teraz kumpel z roboty dał mi konsole do reflashu na lt+. I mianowice problem polega na tym że przy wył i wł konsoli podczas etapu reflashu na jungleflasker 1.7 komp mi sie zwiesza, resetuje i kapa nie moge tego momentu przejsć. Jakieś porady:)? dodam ze moja konsole przeroiłem normalnie i nie było tego problemu, tematyka tego jest blizsza ludziom zwiazana z kompami ale może komuś sie to już trafiło....

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jaki naped przede wszystkim. I sprawdz czy kabel sata dobrze docisniety do plyty glownej pc i napedu xboxa.

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
  5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    użyj dosflash 1.8 pod DOS-em i bootowalnego pena lub dyskietki

6. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    win xp,

Sata napewno dobrze docisniety bo normalnie wykrywa mi liteona 8350v2. Problem leży tu że komp mi sie resetuje po wył/wł konsoli przy kasowaniu flasha na jungleflasher ( jest taki moment że trzeba odlaczyc nachwile zasilani gdy leca kropeczki w polu z logiem).

oki już wiem dosflash:) dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum