1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xmaniak9, Kwiecień 27, 2011.

1. xmaniak9

xmaniak9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wolbromów
    Elo...otóż mam dylemat bo chce pomóc koledze i mu doradzić bo ma x360 premium 20 GB miał w nim napęd samsung fabryczny i wymienili mu na liteona nie wiem którego i nie chodzą mu gry najnowsze te z ap25....i też ja mam lipe bo mi też nie odpala tych gier na elitce ale mam lt+ w napędzie benp lecz on jest orginalnie u mnie...co jest przyczyną i dlaczego nie chodzą te gry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafal123_1985

rafal123_1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kolega musi z powrotem samsunga wsadzić tego co miał i wgrac lt 1.0 na samusng nie obsługuje ap2.5 a ty jaką masz przeróbke napedu?

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeszcze raz powoli , pierw sprawa kolegi ,później swoja.
    Kolega ma też lt+?

5. xmaniak9

xmaniak9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wolbromów
    No kolega ma lt+ to samo co ja...tylko ja mam napęd fabryczny benq w mojej x360 elite a on ma wymieniony z samsunga na liteon chyba ten pierwszy i mu te gry z AP2.5 nie chodzą i mi też :( a te starsze normalnie na szczęście

Wczytywanie...

Poleć forum