1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Capak, Wrzesień 23, 2011.

1. Capak

Capak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Jest to pierwszy mój post na tym forum.O kupnie XBoxa zastanawiam się już od dłurzszego czasu,lecz czytając te wszystkie tematy na tym forum,ciągle nic o nim nie wiem.
    Gdy czytałem ten temat dla początkujących"porównywanie tych wersji Xbox"najbardziej spodobał mi się slim.Zamierzam właśnie go kupić(wersje 250gb)wraz z całym okablowaniem(cały zestaw tj.pad,okablowanie i konsola).
    Lecz tutaj jest strasznie dużo działów o przerabianiu konsoli na "piraty" itp.Ja nie zamierzam jej przerabiąć tylko grać na oryginałach.
    Mam do was kilka pytanek:
    1.Czy gdy kupię konsolę XBox360 Slim 250gb obowiązkowe jest jej przerobienie czy można spokojnie grać na oryginałach?
    2.Nie zamierzam kupować do niego Kinecta,więc będę grał w gry na pada(fifa itp.)i wytłumaczcie mi proszę co mam zrobić po włożeniu płyty do napędu(bo każdy mówi o instalacji itp,a ja nawet nie wiem jak się to robi).:(
    3.Ile mnie taki cały sprzęt wyniesie,oczywiście nowy?
    Proszę o szybkie odpowiedzi.Z góry dzięki.:cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. pepe-pa

pepe-pa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Nie przerabianie jest wrecz niewskazane :)
    2. Wkladasz plyte i jazda, ewentualnie mozesz ja na dysk zrzucic (oszcednosc napedu)
    3. Mysle, ze ok. 850

4. Capak

Capak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok. Dzięki,nie rozumiem tylko w twojej odpowiedzi 1 punktu:(.

5. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    1. Ja jestem wrogiem przerabiania także popieram Cię - NIE PRZERABIAJ bo gry wcale nie są aż takie drogie! Ja kupuje nową grę 1 - 2 razy w roku i później się wymieniam
    2. Grę wkładasz i i to wszystko oczywiście jeśli chcesz kupić z dyskiem to instalujesz grę na dysku w celu oszczędzania płyty i lasera ale płyta musi być w tym czasie w napędzie
    3. W cenach nie jestem na bieżąco ale do 1000 to spokojnie

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ale mu radzisz, po byku
    Nikt nikogo nie zmusza do przerabiania. To tylko twoja wola. Jeśli chodzi o instalację gier, to po prostu bedziesz mia taką opcję po włożeniu płyty. jest ciszej i oszczędza laser. Ale mimo tego że gra będzie na dysku, płyta musi znajdować się w napędzie

7. Capak

Capak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wielkie dzięki.A możecie mi jeszcze wyjaśnić jakie gry na XBox 360 Slim 250gb muszą być, jakieś specjalne ,czy wystarczy że będzie pisało XBox na pudełku od gry?

8. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Wszystkie pójdą z napisem XBOX360! Oczywiście w wersji PAL bo NTSC to na USA i Japonie jest.

9. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1)jak nie masz kasy przerabiaj
    2)mówią ci o instalacji bo zgrywanie na dysk przedluża żywot napędu
    3)wyniesie tyle za ile znajdziesz często są promocje:)

Wczytywanie...

Poleć forum