1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukassss19, Grudzień 21, 2011.

1. lukassss19

lukassss19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam problem i mnie wkur... ten xbox juz. mam przerobke xbox360 elite i odpalilem wczoraj fife 12 i wyskoczyla aktualizacja nacisnalem tak i wywala mi blad caly czas, probowalem instalacji z pendrive'a i orginalnej plyty i nic nic sie nie da zrobic w zadna gre nie pogram bo wyskakuje to gowno zaraz po wlaczeniu konsoli co mam robic tylko wytlumaczcie to po ludzku bo nie znam sie na tych skrotach i ********ch

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Aktualizacja z pena (kazdy po kolei dash 13...) i wgrac nowy flash. Ten problem byl poruszany milion razy....

Wczytywanie...

Poleć forum