1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamileq223, Luty 18, 2012.

1. kamileq223

kamileq223 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z konsolą, otóż gdy włożyłem grę pisało "aby zagrać w grę należy zaktualizować system" czy jakoś tak, ja chcąc zagrać w tę grę włączyłem aktualizację. Pasek załadował się do 99% po czym wyskoczył błąd "Zatrzymano aktualizację systemu, aby kontynuować włóż ponownie płytę" poczytałem na forum i wyszło na to że muszę zgrać aktualizację na pendrive'a ale nic to nie dało ponieważ konsola nawet go nie znalazła. a jest to pendrive z systemem plików FAT32. Próbowałem także nagrać aktualizację na płytę i znowu nic, nie wiem co mam robić nie mam możliwości podłączenia konsoli do internetu POMOCY!! nie wiem czy się zawiesiła... może mam zanieść ją do kogoś kto się na tym zna?

Wczytywanie...

Poleć forum