1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy !!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Oryginalny, Październik 25, 2012.

1. Oryginalny

Oryginalny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze, Poland
    Ostatnio kupiłem sobie nowego slima i był to dla mnie duży wydatek. Dlatego pisze ten temat. Kupiłem na allegro grę Castle Crashers za 20 zł. (na rynku xboxa jest za ok. 80zł). Koleś pisał że jest w pełni legalne ale ma kilka negatywnych komentarzy że poblokowało im konsole od tego. Dlatego moje zapytanie czy mi nie zablokuje konsoli jak bede grał na multi. Polega to na tym że koleś dał mi passy do konta na które mam wejść i ściągnąć gre na dysk. Tu macie strone do aukcji. Trials HD + Puddle + Castle Crashers + DLC (2732646940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Prosze o szybką odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nie kupuj ! ! ! mogą zbanować Ci konsole ! Prawdopodobnie gry pochodza z kradzionych kart kredytowych i wgl . NIE WARTO KUPOWAC TAK GIER ! Ostatnio była fala banów za to . UWAŻAJ !

4. Oryginalny

Oryginalny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze, Poland
    No ale ten koles ma 5k pozytywnych na 17 negatywów więc prosze o wiecej komentarzy !!!

5. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Pomocy !!!!

to nie ma znaczenia . chcesz zlapac bana kup . ja nie mowie ze na 100%.bedziesz mial bana, ale istnieje takie ryzyko .

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

6. BERTA222

BERTA222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdansk, Poland, Poland
    nie ryzykuj

Wczytywanie...

Poleć forum