POMOCYYY mojak konsola nie widzi Twardego

gujak123

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam problem odnosni hdd z xbox 360 (120gb)
wyciagnalem go z xbox360 i podlaczylem do komputera, uzywalem progarmu xplorer (wiadomo w jakich celach) , mimo wszystko nie dokonwyalem na nim zadnych zmian NIc NIE ZAPISYWALEM alnie nie usuwalem .... po podlaczeniu go z powrotem do konsoli nie istnieje. xbox kompletnie nie widzi zadnego uzadzenia, kompletnie nic.... wiec sie wydygalem ze cos moze stalo sie w twardy dysk, rozkrecilem wszystko jeszcze raz podlaczylem do PC i hdd ch.u.la jak szalony, normalnie z niego kozystam... podlaczylem go jeszcze raz do xboksa i dalej nic, Patrzylem moze cos gdzies nie styka, dotykam hdd i czuje ze sa drgania wiec prad na pewno dochodzi .... mysle ze cos z botowaniem hdd sie stalo, jesli cos takiego wogole istniej... mial ktos z was juz taki problem.. prosze pomocy :) moze ktos ma jakiegos backup-a do hdd ???
Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko tu z PL stron widziałem tuta
http://forum.xboxonline.pl/topic/29156-tutorial-naprawa-przywrocenie-oryginalnego-dysku-20gb-do-uzywalnosci-w-x360/

Jak nie pomoże to kup sobie nowy dysk. Twoja płyta główna nie nadaje się do podpinania dyskó z xboxa.
 

Do góry Bottom