1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomogę w grach Fable 2&3 z osiągnięciami

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez RaptorPL, Sierpień 4, 2013.

1. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Witam tak jak w tytule jeśli ktoś miałby problem z jakimś osiągnięciem w grach Fable to z miłą chęcią udzielę pomocy.

Korzystając z okazji chciałbym zaprosić na mój kanał na który wrzucam filmy nagrywane na konsoli xbox 360 :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja bym pograł chetnie z tb w fable 2 lecz, przy 1 płycie gra wyłącza mi sie (info przetrzyj szmatką itp.) gra i nie można jej zainstalować na dysku tw. Nagrałem 2 raz teraz już wszystko działa tyle że przy misji z klątwą i tej krainie śniegu ( misja z dębowej doliny aby zaimponować opatowi) i tam przy czerwonych duchach gra mi sie zawiesza, tzn. nic nie mogę zrobić lecz np. woda sie cały czas porusza..

4. RaptorPL

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Po prostu jakaś lipna kopia bo ja jak gram na orginale to nie miałem żadnych problemów :)

5. artuuro

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    weź nie gadaj to ma best farta ever, są racja gry które działają NORMALNIE lecz jak oglądałem tematy w których ludzie opisują błędy w tej grze to się płakać chce.. Jutro jade do kumpla on ma podobno sprawne fable 2.. Tylko chce ją zainstalować na dysku.. 1 moja nagrana płyta przy nagrywaniu an dysk zatrzymywała sie przy 84%, 2 przy 96%.... God, why?.. Oby od kumpla dobiła 100%...
    btw. 'OrYginale a nie 'orginale ' " :)) Pozdro ;D

6. RaptorPL

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Spoko życzę powodzenia przy nagrywaniu.

7. artuuro

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aby nie zapeszyć nie podziękuje jutro okolo południa muszę do niego skoczyć, a tak poza tym tryb co-op w fable 2 jakoś w miarę wygląda?

8. RaptorPL

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Szczerze to akurat jest porażka w tej gierce czego nie można powiedzieć o co-op w Fable III który został o wiele poprawiony. Ponieważ w II nie wchodzimy do czyjegoś swiata swoją postacią lecz tworzoną na ższybko w lobby i nie możemy oddalać się za daleko od głównego gracza. Można powiedzieć ,że jesteśmy do niego przywiązani a Fable III mozemy wchodzić swoją postacią chodzić po mapce gdzie chcemy i dobrze się bawić z drugim graczem.
    Więc jak już przejdziesz Fable II to ściągaj od razu III naprawdę polecam.

9. artuuro

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    3 przeszedłem na kompie, 2 aktualnie gram (działa już ^^ ) Aczkolwiek moim skromnym zdaniem Fable 1 >Fable 2>fable 3 pod względem sp;D

Wczytywanie...

Poleć forum