1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie, bo dzieciak mnie zamorduje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roberto233, Maj 13, 2011.

1. roberto233

roberto233 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Córa dostała Kineckta. Podłączyłem, uruchomiłem grę i wszystko ładnie działało. Po zakończeniu gry informacja " nie wyłączaj konsoli, trwa zapisywanie gry" I teraz problem: gra zapisywała się ok. 5 min. , pomyślałem że coś się zawiesiło i wyłączyłem konsolę.

Teraz jak włączam konsole to pojawia się ekran powitalny "XBOX 360" z tym zielonym logo, a po ok 1 minucie logo znika i jest czarny ekran. :(

Link do filmu z w/w problemem: YouTube - 20110512 233856

Można to jakoś domowym sposobem naprawić czy zostaje tylko serwis ?

Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    sproboj moze bez podlaczonego kinecta

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    hmm, spróbuj włączyc bez dysku, karty pamięci, zadnej gry w środku oraz bez podłączonego Kinecta

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    wlacz xboxa i sprawdz czy pomimo czarnego ekranu slychac dzwiek np z poruszania sie po menu

Wczytywanie...

Poleć forum