1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomozcie Nagrac Plyte...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pokojsmokom, Marzec 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pokojsmokom

pokojsmokom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowy nie mam pojecia o nagrywaniu plyt... Mam xtreme 1.5

czy moglby mi ktos wytlumaczyc jak to zrobic krok po kroku ? slyszalem tez ze te nowsze gry nie smigaja na tym xtreme 1,5 i jak przerobic jakim programem by dzialaly .

Tak wiem wiem ze sa o tym posty ale zrozumcie mnie ja potrzebuje krok po kroku nie wiem co to znaczy stealh czy jakos tak co wy piszecie nic nie wiem a szkoda mi juz marnowac 5 plyty...

Wiec prosze serdecznie o pomoc

Dziekuje Peace

2. Lotnik421 Xbox One

3. Barti1

Barti1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    http://xboxforum.pl/kosz-f53/jak-nagrywac-gierki-48453.html

Program IMB Burn jest za darmo do sciagniecia
    plytki verbatim najlepiej
    kiedy sciagniesz wypakuj do jakiegos folderu .
    pozniej pojawia ci sie 2 pliki jeden- np 7gb i jede 34 kb to wybierz ten drugi (kiedy sciagniesz program pojawi ci sie ikonka na tym pliku Img burna ) no i ustaw 2 albo 4 predkosc i kliknij na ikonke plytki .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum