1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie nie moge utworzyc konta na Xbox LIVE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nyska, Listopad 11, 2009.

1. Nyska

Nyska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem, mianowicie posiadam internet z Orange 1 mega. podłączyłem kablem sieciowym x-a do modemu, test łącza daje wynik pozytywny. Do tego momentu wszystko OK ale gdy daje dołącz do usługi Xbox LIVE wpisuje e-mail hasło i daje dołącz wyskakuje ze mam jakieś ograniczenie modemu czy coś w tym stylu i pisze żeby to zmienić. co robić HELP:(:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    zmień region

4. Nyska

Nyska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sory ale jestem zielony

5. Sfiety

Sfiety Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W ustawieniach X-a musisz zmienic Region na USA badz UK. W polsce usluga Live jest niedostepna ;x

Wczytywanie...

Poleć forum