1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie noobowi.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mojzesz, Marzec 26, 2011.

1. mojzesz

mojzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Kupiłem konsolę na xBoxa używaną i okazalo się, że nie chodzą na niej gry w PALu, tylko NTSC-U. No to dobra, ściągam FIFĘ 11 NTSC-U (od gościa z forum XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES który wrzuca tam najwięcej linków), wypakowuję, nagrywam IMGBurnem... działa! Wchodzę do menu, wybieram drużynę, czekam aż się załaduje stadion.... a tu lipa. Pojawia się błąd gry - nie można odczytać płyty. Próbuję raz, drugi - nadal nic. No to może coś źle nagrałem... i faktycznie, w IMGBurnie nie wpisałem tego numeru layerbreaka - no to wpisuję... Wypaliło się, odpalam, jeeeeeest! Wreszcie działa. Gram jakieś 30 minut a tu znowu ten sam błąd. 'Przetrzyj płytę szmatką' - no jak, skoro dopiero co kupowałem.

Pytam się ja Was: o chodzi, gdzie może tkwić problem? Czy w samym linku, który może nie zawierać wszystkich elementów (w co wątpię, w końcu to renomowany user wrzucał), czy w jeszcze jakimś niedopatrzeniu z mojej strony podczas wypalania (w tutorialu, który czytałem, wymagano tylko zmiany layerbreaka i tempa nagrywania na 2.4 - może coś jeszcze?, czy też, o zgrozo, w samej konsoli? Inne gry dotychczas śmigały mi elegancko, czy to Tekken, czy UFC, a tu taki klops.

Proszę o wszelką pomoc i uwagi, mam nadzieję, że obejdzie się bez 'powielasz wątki, ban' i innych tego typu wynurzeń. Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałośc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Nagrywasz pewnie na syfnych płytkach. Nagraj na Verbatimie i sprawdź.

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    brudna soczewka
    mialem tak z fight night champion

rozbierz i przeczyść

5. mojzesz

mojzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywałem na Verbatimach. A czy da radę otworzyć xboxa bez takich plastikowych nakładek? Dzięki.

6. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Do rozkręcenia X'a potrzebujesz czegoś płaskiego - np mały płaski śrubokręt do wetknięcia w otwory z tyłu, oraz śrubokręt torx 0.6X40, nic więcej.

7. mojzesz

mojzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To chyba póki co ostatnie pytanie - czyszczenie głowicy. Jak i czym i czy jest to w zasięgu absolutnie początkującego użytkownika konsoli?

8. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
  9. mojzesz

mojzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba niestety nie rozchodziło się o laser... nawet pokręciłem potencjometrem w tę i we wtę celem uzyskania jakiegoś rezultatu, a tu ciągle ten sam błąd.

Czy macie jakiegoś dobrego, pewnego linka do FIFY 11 NTSC-U/REGION FREE? Widzę, że nie ma przyklejonych w dziale 'gry', więc może ktoś poratuje czemś dobrym? Mogę się odDŹWIĘCZYĆ czymś mocnym (YouTube - King Soly - Tamil Dub na ten przyklad)

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    sprawdz ten obraz abgxem jesli nie bedzie mail bledów crc to napewno nie wina obrazu ale nagrywania

Wczytywanie...

Poleć forum