1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie spełnić marzenie Sebastiana!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Izz, Kwiecień 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Izz

Izz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pomóżcie spełnić marzenie Sebastiana!

Hej!

Jestem wolontariuszką katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie- zajmujemy się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Aktualnie jednym z naszych podopiecznych jest 12 letni Sebastian.

Ten pogodny Chłopak interesuje się sportem oraz komputerami. Zanim jego dzieciństwo zakłóciła choroba, sam trenował piłkę nożną, a teraz niestety pozostaje mu wirtualny świat, w którym może choć na chwilę zapomnieć o trudach leczenia. Właśnie z tą inną rzeczywistością związane jest marzenie Sebastiana- chciałby on dostać xBoxa z dodatkowym urządzeniem Kinect, by chociaż na ekranie mógł robić to, co czasowo jest poza jego fizycznymi możliwościami.

Jeżeli chcecie pomóc, możecie wpłacić środki na konto Fundacji:

Fundacja Mam Marzenie
    Ul. Św. Krzyża 7
    31-028 Kraków
    PLN: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
    Z dopiskiem: Sebastian xBox o. Katowice

Potrzebne jest ok 1299zł- jednak każdy z Was może wpłacić choćby małą sumę- każda złotówka przybliża nas do realizacji marzenia! W momencie realizacji marzenia, znajdziecie się na naszej stronie jako sponsorzy Sebastiana- imiennie, grupowo, anonimowo- jak kto chce:)

przesyłam linka do strony, na której znajdziecie więcej inf dotyczących chłopca:

Katowice - Konsola XBOX + Kinect - spełnianie marzeń dzieci

w razie pytań- piszcie:
    izabelaborek@gmail.com

pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Temat zostanie przyklejony na okres tygodnia, każdy kto chcę wpłacić ma podany numer konta....

Posty zostały wykasowane.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum