1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie wybrać

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez robson4141, Lipiec 26, 2011.

1. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jutro kupuje konsole i mam do wyboru elite i arcade w sumie arcade za 750 a elite za 900zl. Czy oplaca sie elite? Warto jeszcze kupic>? czy niewydawac tyle i arcade zakupic? Fajnie bo w tym elite jest 120gb kabel hdmi>XBOX 360 ELITE 120GB JASPER IDEALNY DO PRZERÓBKI (1717883122) - Aukcje internetowe Allegro. No arcade niema 120gb i chyba tylko tym sie rozni. Chce przerobic nie grac pzrez neta. Wiec jeszcze plus pzrerobka itp. POMOZCIE WYBRAC CZY JEST SENS WYDAWAC TYLE NA ELITE CZY ARCADE WZIĄC??

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Za tyle można kupić slima, no ale jak chcesz mieć przeróbke odrazu to bierz

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja bym brał slima - można już przerabiać modele wyprodukowane po lipcu 2010.

5. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Nie bierz, ani tego ani tego, poszukaj slimki na allegro, tanszej i przerob. Abo jaspera przerobionego za 550 zl okolo, a nie za 700!

6. LinePL

LinePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja bym bral tego elita... slima kupisz za 635-50 zl 4 gb ale i tak nie do przerobki chyba ze juz z n przerobka,to bym sie zastanowil ale i tak Elite 120gb wole niz slima 250 i 4g ..:Elite Jasper!

7. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Cena zbyt wygórowana jak za taki zestaw. Za tą cene to kupisz spokojnie slima 250 gb. I z czasem wszystkie slimy będzie można przerobić, chociaż moim zdaniem nie opłaca się przerabiac, później będziesz żałował jak dostaniesz bana(w sieci jest najlepsza gra, single to tylko wstep do gry sieci). Twój wybór, lecz ja nie wiem za co tak wielbić tego Elite'a.

Wczytywanie...

Poleć forum