1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie z tym XBOX live :-)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez felipo, Październik 21, 2010.

1. felipo

felipo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jak sie zaklada konto na konsoli xbox live?
    kurde, na Witryna Xbox.com - Xbox.com utworzylem sobie konto, ale jak tworze na konsoli tzn wpisuje email i haslo to mi mowi ze jakis tam tag gracza nie pasuje. Nic tu nie rozumiem bo kompletnie sie na tym nie znam.
    mam polaczona konsole z kompem przez ruter, wykrywa mi np muzyke, fotki, ale jak chce film, to pisze ze musze sciagnąc uaktualnienie czy cos tam a do tego musze miec ten xbox life. dajcie chociaz jakies wskazowki bo szukalem wszedzie ale wszyscy wypowiadaja sie za profesjonalnie jak na moja wiedze :p
    pomozcie dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może wpisujesz gamertag który jest już przez kogoś zajęty, lub używasz niedozwolonych znaków jak np. Ń

4. felipo

felipo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na xbox.com mam konto, i ten sam email i haslo wpisuje w konsoli i nie uzywam polskich znakow

5. Tallkido

Tallkido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York City
    to zaloz nowe konto na konsoli

6. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Tak ale skoro założyłeś konto na xbox.com na danym mailu to nie założysz drugiego konta z tym samym mailem / gamertag-iem...
    Jeżeli chcesz mieć te konto teraz na konsoli to użyj opcji Odzyskaj Konto.. ( czy jakoś tak...(Jest obok tworzenia:p))

7. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    @up - odzyskaj tag gracza ;]

Wczytywanie...

Poleć forum