1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomożcie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pat112, Grudzień 29, 2008.

1. pat112

pat112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pożyczyłem od kolegi gre GRA IV czy można zgrać ja na dysk? Bede musiał ja wkońcu oddac a chce sie cieszyc z możliwości grania w nia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Można zgrać ją na DYSK, ale komputera bo jak zgrasz ją na XBOXA to bez płyty w napędzie i tak sobie nie pograsz.

Programem IMGBURN zrobisz wierną kopie kopii potem nagrasz sobie na płytkę oczywiście o ile masz przerobioną konsole a GTA IV to kopia a nie oryginał.

4. pat112

pat112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum