1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mats, Listopad 24, 2010.

1. Mats

Mats Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam jedno pytanie ... Jestem w anglii i mam w mieszkaniu bezprzewodowy internet i oto pytanie : jeśli kupie ten adapter XBOX 360 WIRELESS NETWORKING ADAPTER 4CONSOLE! (1337685839) - Aukcje internetowe Allegro i podłącze go do konsoli to od razu bez zbednych konfiguracji gdzie kolwiek będzie działało czy trzeba coś na konsoli konfigurować ... ????? czy potrzebny bedzie klucz do mojej sieci ? ? ? ? pomożcie :) :cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
  4. Mats

Mats Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tyle to ja wiem ... chodzi mi o połączenie z netem a nie o wykupienie golda ...

5. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    bedzie tak jak podczas podłączania przewodowo albo jak na kompie , coś takiego , nic nie bedziesz musiał konfigurować ,

6. Mats

Mats Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ale nie trzeba bedzie udostępniać neta że na xboxa leci ??

Wczytywanie...

Poleć forum