1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mikoo178x, Grudzień 10, 2010.

1. mikoo178x

mikoo178x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jak się zgra gry na dysk lepiej chodzą ?? czytając na forum tak wywnioskowałem // a mój kumpel w ogóle nie zgrywa gier tylko przez płytę i dobrze mu śmiga :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    176
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Po zainstalowaniu gry na dysku, przede wszystkim chodzi ciszej konsola, jednak w niektórych grach widziałem dość znaczną poprawę np. dużo szybsze doczytywanie się tekstur, względem grania z samej płyty.

4. mikoo178x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a tak w ogóle to jaki można mieć maksymalny dysk zewnętrzny ?
    Niektórzy mówili że 8bg max

5. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    176
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    16gb maksymalnie na jedno urządzenie. Może mieć nawet 500gb, a i tak w konsoli będziesz mógł wykorzystać tylko 16.

Down:

Raczej nie powinno nic się stać z konsolą, chociaż zawsze zwiększasz sobie odrobinę prawdopodobieństwo przegrzania.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I znowu robisz ten sam numer, jeden warn Cie niczego nie nauczył.

Polecam przeczytać to:

Regulamin działu

6. mikoo178x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a czy jak będę nie zgrywał gier na dysk może stać mi się coś z płytami lub konsolom ??

Wczytywanie...

Poleć forum