1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomóżcie !!! ...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piter0701, Czerwiec 16, 2012.

1. piter0701

piter0701 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem.
    Mam przerobioną konsole (przeróbką Lt 2.0)
    Lecz własnie dzisiaj jest dostępny xbox live gold za free.
    Powiedzcie jak mam zaaktualizowac gre np battlefield 3(orginalny) tak żeby mi sie przeróbka nie usunela.

Aha i czy jak sciagne aktualizacje do gry albo do wideokinect to przeróbka mi sie usunie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    99% że nowy dash usunie przeróbkę.
    Swoją drogą - co to za rewolucja że XBL jest za darmo jak 48h to masz za 1pln na allegro...

4. 360sⓁim

360sⓁim Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    na lt.2.0 nie podłączaj sie do liva,złapiesz cicha aktualizacje i gry bedziesz musiał odnowa nagrywac z dogranym TU

no właśnie a tym bardziej ze nowy dash wyszedł i niewiadomo jak zareaguje lt2.0

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeżeli masz dasha 13599 lub wyższego to nie wywali Ci przeróbki.

Wczytywanie...

Poleć forum