1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomoze ktoś w koncu ? naped

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elbyczus, Listopad 25, 2010.

1. elbyczus

elbyczus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Niebylec
    Witam ponownie, od wczoraj szukam na tym forum pomocy w sprawie mojego xboxa ale jakos nikt nie jest skory do pomocy moze jeszcze raz opisze moj problem i ktos Łaskawie POMOŻE .

a więc wczoraj podpiąłem xboxa pod sata i jungleflasher sie wieszal wykryło napęd i w pewnym momencie zaczął normalnie dzialac i wzialem odczytalem firmware, key, i wgralem LT + co pozniej sie okazalo ten firmware nie byl pod moj model benq bo moj do VAD 6038 cos t akiego i teraz ani w jungle flasheru napedu nie widzi, anie w dosflash widzi tylko 0 i 1 sata ale nie widac napedu nic, naped nie reaguje wogole nie dziala jak sie go chce wysyunąć i jak wlaczam xboxa to sie swieci czerwona dioda i nie wiem co robic licze ze moze ktos w koncu sie pofatguje i mi pomoze ...............

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafii045

Rafii045 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wgrałeś inne oprogramowanie nie na twój napęd teraz to możesz go naprawić w serwisie jak się da za ok.200zł lub kupić nowy właściwie te same koszta nie zabieraj się za flashowanie z nie pewnym oprogramowaniem lepiej oddać do serwisu tam ci przerobią za 50 zł zamiast potem wydawać na naprawę 200zł :(

Wczytywanie...

Poleć forum