1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomysł na brak dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Madrid.energy2000, Lipiec 16, 2011.

1. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam :)

Mój pomysł polega na tym,że ściągam gre na żądanie albo arcade na pendriva potem podpinam go pod PC zawartość przenoszę na pulpit programem USB xtraf Gui a potem przeniesioną zawartośc wypalam na płyte i jak myslicie zadziała to ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zadziala jak zrobiles wszystko dobrze. ale jesli chodzi o dvd beda lagowac sie gry bo naped xboxa sobie za dobrze nie radzi z takimi grami na dvd, najlepiej uzywac pena lub dysku do tego i plus to ze trzeba byc podpietym pod live.

4. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jak myslisz jaką prędkościa wypalac ?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej jak xboxowe piraty x2,4 lub 4x ale testowalem na roznych plytach i szybkosciach te gry sa tak zrobione ze dysku pena chodza plynie. bedzie sie wgrywac dlugo np taki suol calibur 4 bordellands tak zwie ze sie nie da grac. tez tak gralem z plyty az kupilem dysk 250gb i mam swiety spokoj i zaznaczam ze mam xbox 360slim nie wiem jak faty radza sobie z takimi grami.

6. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Eno bez przesady, wiele ludzi gra tylko z płyty i nic im nie rwie, gdyby tak było to m$ miałby masowe zwroty gier, że coś z nimi nie tak.

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ale tylko gry na żadanie. bo sa przeznaczone na dysk na live jak sciagasz to nie dvd tylko na dysk i szkoda napedu nizszczyc swoja droga bo dosyc sie meczy przy czytaniu tych plyt sa jakos innaczej skompresowane niz zwykle na przerobke

8. Maniaczek

Maniaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A Czy czasem nie jest tak, że na pendrive nie da się wrzucić gier z marketplace?

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    czemu sie ma nie dac? nie da sie ich wrzucic wtedy jak masz za malego pendrive a powienien byc taki okolo 8gb. bo te gry nie ktore zajmuja ponizej 3gb a nie ktore 7gb lub nawet 13gb przypade red dead z dodatkiem lub gta 4

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie da sie bo takie gry sa podpisywane certfikatami i trzeba miec jtaga zeby w ten sposob zadzialalo. ale niech wypowie sie ktos jeszcze...

11. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    czemu sie ma nie dac od tego sa te profile do takich gier.tak zwane modulowane. jak masz profil nie zbanowany nie zablokowany to ci pojdzie dana gra lub dcl z czego chcesz tyle ze profile niestety dzialaja tylko z dysku lub pena. na dvd xbox ich nie widzi

12. kasan1512

kasan1512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to może ja napiszę w sposób niepozostawiający wątpliwości. Da się, bo sam ściągałem na pendrive. Niestety nie można chyba przenieść już ściągniętej pełnej gry z dysku na pena (albo mi coś nie chciało) i trzeba ściągać od nowa albo inaczej kombinować. Dema da się.
    Gry mają do 6 giga (niecałe - jedno płytowe - reszta to zabezpieczenia). i bez problemu na 8 jedna przynajmniej wejdzie (przypisuje się do konta i numeru konsoli).

13. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to może ja napiszę w sposób niepozostawiający wątpliwości. Da się, bo sam ściągałem na pendrive. Niestety nie można chyba przenieść już ściągniętej pełnej gry z dysku na pena (albo mi coś nie chciało) i trzeba ściągać od nowa albo inaczej kombinować. Dema da się.
    Gry mają do 6 giga (niecałe - jedno płytowe - reszta to zabezpieczenia). i bez problemu na 8 jedna przynajmniej wejdzie (przypisuje się do konta i numeru konsoli).

14. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    z demami to nas rzeczywiscie zaskoczyles bioras pod uwage fakt ze kilka miesiecy temu powstal tutorial "jak wrzucic demo z kompa na pendrive". ALE PELNEJ GRY SIE NIE DA !

15. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem po co te oburzenie? Moja odpowiedź dotyczyła pytania
    "A Czy czasem nie jest tak, że na pendrive nie da się wrzucić gier z marketplace?"
    A fragment od demach dotyczył możliwości przegrywania z dysku podpiętego do konsoli na pendrive-a podpiętego do konsoli. Bo już gry mi się nie udało tak skopiować(chciałem zaoszczędzić koledze ściągania).
    Więc daruj sobie pouczanie, bo trafiłeś kulą w płot albo jeszcze gorzej (trzeba uważać i dobrze czytać, szczególnie pouczając innych innych, bo samemu można wyjść na...).
    A skoro dema da się kopiować na PC to nie ma technicznych przeszkód, żeby robić tak z grami, zresztą ktoś już napisał, że tak robił.
    Skoro tak, TO DA SIĘ!

16. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    najprawdopodobniej dlatego ze mial jtaga. nie chce mi sie tego tlumaczyc. nie da sie i kropka.

17. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    gry z marketplace da sie wrzucic ale zeby ich uzywac trzeba uzyc metody nonjtag

18. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    i jak ,dalej nie działa???

coś sie z dżwiękiem na youtube popiepszyło

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  19. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    haha... Żenująca dyskusja. Nie da się i koniec, kropka, chyba że... Skoro da się sposobem to znaczy, że da się (metoda to sprawa drugorzędna). Zresztą też używałem tego programu.
    Nic nie tłumacz, bo nie ma co i komu...

Wczytywanie...

Poleć forum