1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomysł na obejście przeniesienia czasu licencji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez smrodek11, Luty 18, 2012.

1. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pomysł na obejście czasu przeniesienia licencji

Mam na myśli o przenoszenie licencji z grami z kont. Xbox pobiera dane o licencji z serwerów, być może te dane dało by się tak zmodyfikować żeby xbox myślał że licencje można już przenieść. Chciałem spróbować to programem Charles (Charles Web Debugging Proxy • HTTP Monitor / HTTP Proxy / HTTPS & SSL Proxy / Reverse Proxy) ale nie mam pojęcia jak zrobić, aby xbox łączył się przez proxy wyznaczone przez Charles

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na te proxy, proszę pisać
    Internet w konsoli mam przez kabel od pc

2. Lotnik421 Xbox One

3. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Haha, wiesz, gdyby to było takie proste, to już na pewno ktoś by to obszedł. Sądzę, że MS nie odwalił fuszerki i podpisują każdą cesję gry, kluczami asymetrycznymi.

4. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie sądzę że ktoś kiedykolwiek tego próbował.

Wczytywanie...

Poleć forum