1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomysły na achievementy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jrrt83, Sierpień 28, 2011.

1. jrrt83

jrrt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam dzisiaj do was taką prośbę/pytanie

Czy jesteście w stanie wymyślić achievementy do właśnie przez moje studio powstającej gry "Project: Blood Ops". Jest to strzelanka z widoku First Person. Gra toczy się w Wietnamie i Londynie (oraz kilku jeszcze nieokreślonych lokacjach). Newsy o tej grze będą przedstawiane na naszej stronie bartekinteractive.tk

Fabuła(w języku angielskim):

The game takes place in a western European country, tentatively the UK, in an alternate timeline. The timeline is roughly a more exaggerated version of current events, where economic insecurity has worsened to the point that international forces have been deployed to stabilize the area. Slums are largely ignored and cordoned off (see District B13 for a rough example of what I’m talking about), and the area has been devastated by riots and is controlled by gangs.

The protagonist is a youngish IT administrator for an American private defense contractor. Although she has a military background (having spent time in the military before joining the contractor), she has never been in active combat, and tends to romanticize it. In the first, tutorial level, we see her imagining her father’s experiences in Vietnam, intercut with shots of her own more banal life. Deeply influenced by films and games about this war and others, the tutorial level is an amalgamation of stereotypes and unlikely heroic acts: Her father entering the field in a helicopter that is shot down, freeing a POW camp, saving children from the Viet Cong, talking to a Kurtz/Marlon Brando lookalike in a jungle base, etc. To make clear that this is a daydream sequence, the gameplay occasionally cuts out to her performing some mundane task at the office, i.e. troubleshooting a software problem, editing documentation, setting up a computer.

Liczę na was Xbox-Maniacy i na wasze kreatywne pomysły :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przydałoby się więcej info o grze. Achivy typu "ubij 3 wrogów jednym granatem" są oklepane, lepiej coś bardziej indywidualnego wymyślić :)

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To samo myślę co bogdan, achievy typu ugodź nożem trzech przeciwników pod rząd są już nudne. Na pewno warto porobić achievy podczas kampanii singlowej o ile takowa istnieje. Ogólnie to lepiej sam nad tym przysiądź ze wspólnikami. Bo do achievów trzeba poznać grę,fabułę i mechanikę, a tego raczej nie będziesz nam zdradzał : p

Wysłano z Xperii X8

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak wyżej. Chętnie Ci pomożemy, ale do tego musielibyśmy wiedzieć więcej o grze :)

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    "wspomóż twórców datkiem w wysokości conajmniej 5 zł" - 1000 G :D

7. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Wystarczy poszukać na google tytułu gry i już będziecie wiedzieć więcej o tym projekcie. Swoją droga pomysł na fabułę jak dla mnie kiepski, ale życzę powodzenia :)

8. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
  9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    złapać Twarzą głównego bohatera kupę przelatującego gołębia.

10. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Przeczytałem cały ten topic na tym zagranicznym forum...i kiepsko to widzę.

11. jrrt83

jrrt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorry, bo ja nie zmieniłem tam fabuły ;P Zapomniałem, a fabuła dawno temu już się zmieniła. Jeśli ktoś ma jakieś "indywidualne" pomysły, to proszę dodaćmnie na skype: bartinkopl .Liczę na was! Poza tym topic jeszcze się rozwija, a dołącza do nas coraz więcej ludzi....

Wczytywanie...

Poleć forum