1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponad 16 minut rozgrywki z Mafia III. Twórcy zaprezentowali wersję demonstracyjną

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 23, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przedstawiciele Hangar 13 przyjechali na Gamescom oraz Tokyo Game Show, gdzie zainteresowani mogli sprawdzić pierwszą, wielką przygodę Lincolna Clay’a. Studio udostępniło rozgrywkę z prezentowej demonstracji i na filmie nie brakuje kilku mocnych scen.

Hangar 13 nie oszczędza na promocji Mafia III. Systematycznie otrzymujemy od deweloperów nowe materiały przedstawiające rozgrywkę oraz ujawniające postacie. Autorzy chcą mieć pewność, że zainteresowani gracze doskonale poznają realia produkcji i będą gotowi na nowe otwarcie.

Nowe studio 2K Games zdaje sobie sprawę, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc autorzy ujawniają kolejne fragmenty rozgrywki. Poniższy urywek pochodzi z wersji demonstracyjnej, którą wcześniej poznali dziennikarze na targach w Niemczech oraz Japonii.

Jest to jedna z misji fabularnych, więc akurat tym razem jesteście narażeni na małe spoilery, ale mimo wszystko zachęcam do spojrzenia na film. Autorzy w przystępny sposób pokazują rozbudowę pozycji, która pod wieloma względami zdecydowanie przewyższa poprzednią odsłonę. Na początku możecie również spojrzeć na mapę. Studio wcześniej powtarzało, że wielki świat był niezbędny do stworzenia różnych dzielnic, które są kontrolowane przez inne grupy przestępcze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Demo mogli by wydać wcale bym się nie obraził.

Amadixx lubi to.
  4. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Ale będzie ogień :)

Wysłane z mojego SM-T285 przy użyciu Tapatalka

5. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Poleciał jak superman :) przyjemny gameplay

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Czyli dobrze że preorder złożony, uwielbiam te klimaty lat 60. Czy tylko mi rysy twarzy głównego bohatera kojarza się z Vin Diesel-em?

7. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Ja zamówię w poniedziałek preorer na xbox.pl :)

Wysłane z mojego SM-T285 przy użyciu Tapatalka

8. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Ja zapewnę kupię troszkę po premierze mam jeszczę kilka tytułów do ogrania ;)

9. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mega klimat!

Wczytywanie...

Poleć forum